Wszyscy chcemy żyć zdrowiej i szczęśliwiej. Czasami może to być trudne ze względu na rodzaj spożywanej żywności, narażenie na czynniki środowiskowe i spożycie alkoholu, z których wszystkie mogą obciążać wątrobę i grupy narządów, które pracują przez całą dobę jako część naszej naturalnej funkcji oczyszczania organizmu.

Program oczyszczania organizmu Nutrilite1 został opracowany w celu wzmocnienia naturalnej funkcji oczyszczania organizmu1, zapewniając mu dodatkowe wsparcie, z którego może korzystać w celu utrzymania tego naturalnego procesu.1

Pokochasz ten program, ponieważ:

  • został on opracowany wspólnie z dr Francesco Avaldim, konsultantem Nutrilite ds. odżywiania, magistrem w zakresie diety wegetariańskiej, który doradza w sprawie żywienia sportowego najlepszym europejskim drużynom piłkarskim i olimpijczykom.
  • zapewnia bezpłatny dostęp do przydatnych narzędzi i treści w dedykowanej sekcji Destination Wellbeing5 w aplikacji mobilnej Amway Xperience oraz w Przewodniku programu – znajdziesz tam wskazówki żywieniowe, świetne przepisy, porady dotyczące aktywnego stylu życia, wsparcie motywacyjne oraz możliwość dzielenia się swoimi postępami ze społecznością ludzi takich jak Ty.
  • jest łatwy w realizacji dzięki przejrzystym, prostym krokom i elastycznemu podejściu.
  • Program powinien pomóc Ci zachować formę i dobrą kondycje2, poprawić wygląd3 i wesprzeć Twój pozytywny nastrój4.
  • Zapewnia łatwe trzymanie się planu i motywację poprzez dostęp w dowolnym miejscu i czasie do cyfrowego narzędzia Wellbeing Destination5 w aplikacji mobilnej Amway Xperience, gdzie znajdziesz wspaniałe przepisy, wskazówki dotyczące aktywnego stylu życia, motywację, a także wsparcie Przedsiębiorcy Amway.
  • Atrakcyjne opakowanie zestawu sprawia, że z przyjemnością się go rozpakowuje lub daje w prezencie. Zestaw zawiera także ulotkę, która pomoże Ci postawić pierwsze kroki.
  • Zestaw Program oczyszczania organizmu Nutrilite jest oferowany z 10% upustem (w stosunku do zakupu wszystkich produktów oddzielnie).